Детали

Опис

Целосна програма  

24-ТИ МАЈ

КРИТ
2
3.05-28.05.2018

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:                  

179 евра / 11.100 денари

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 05.05.2018:    

169 евра / 10.480 денари


Политика и услови

НАПОМЕНА : За реализација на овој аранжман, потребен е минимум од 40 патници, во спротивно, крајниот рок за известување околу евентуален отказ на аранжманот е најкасно 5 дена пред датумот на поаѓање. Организаторот на патувањето го задржува правото за измена на редоследот на поедини содржини во програмата.

ПОСЛЕДЕН РОК ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ : 25.09.2017 !!!

Со оваа програма важат Општите услови на Т.А.Турист и СКТМ


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


  •     Факултативни излети и посети    
  •     Влезници за музеи    
Додај во листата на желби
Крит - 24ти Мај
Крит
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €169 €169

Вкупно EUR €169
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди