Детали

Опис

Програма на патувањето: 

 

08.09.2017- Петок - Собир на групата на Дрводекор во Скопје, или Спортска сала Битола, поаѓање према Грција со попатно застанување и слободно време за шопинг во еден од најпознатите трговски центри-Космос. Поаѓање премаКалитеа во договор со групата, пристигање и сместување во избраната вила. Слободно време. Ноќевање. 

09.09.2017 Сабота- Слободно време за индивидуални активности. 

10.09.2017 - Недела - Собир на групата во попладневните часови, поаѓање према Македонија. 

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ПО ИЗБОР НА ВИЛА / ПРОМОТИВНА ЦЕНА ДО 25.08.2017: 

Vila Agni: 49 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
3то лице - 49 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 
Vila Fani: 49 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
3то лице - 49 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
4то лице - 39 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 
Vila Galini: 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
3то лице - 49 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 
Vila Toroneon: 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
3то лице - 49 ЕВРА ПО ЛИЦЕ

 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ПО 25.08.2017: 

Vila Agni: 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
3то лице - 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 
Vila Fani: 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
3то лице - 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
4то лице - 49 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 
Vila Galini: 69 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
3то лице - 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
 
Vila Toroneon: 69 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
3то лице - 59 ЕВРА ПО ЛИЦЕ

 

ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА :

-Автобуски превоз на горе наведената релација,

-2 ноќевања во апартманско сместување

-Организација, водство и реализација на аранжманот.

-Дете до 5,99 – бесплатно и не користи легло

-Дете од 6-11,99год – 45еур 

 

ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ ВКЛУЧУВА:

-Патничко осигурување.

-Факултативните излети и посети.

 

Цените се изразени за престој од најмалку 2 ноќевања

 

ДОПЛАТИ ЗА ТРАНСФЕР И ПОАЃАЊЕ:

06:00 h Битола ( Пред спортска Сала ) 

05:15 h Прилеп (бензинска пумпа Салида) - Трансфер до Битола доплата 5 Евра  по лице

Време на поаѓање превоз од Скопје:

05:40 h Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес - доплата 5 Евра по лице
06:00 h Скопје (Дрводекор) 
06:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) 
07:00 h Неготино (бензинска пумпа, Неготино) 
07:40 h Удово (бензинска пумпа, Удово) 
08:00 h Граничен премин(бензинска пумпа Шимов)


Политика и услови

НАПОМЕНА : За реализација на овој аранжман, потребен е минимум од 45 патници, во спротивно, крајниот рок за известување околу евентуален отказ на аранжманот е најкасно 5 дена пред датумот на поаѓање. Организаторот на патувањето го задржува правото за измена на редоследот на поедини содржини во програмата. За ова патување важат општите услови на СКТМ и Т.А. Турист.

Денови : 3 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Калитеа - 8ми септември
Калитеа
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Adult €49 €49

Вкупно EUR €49
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан