Детали

Опис

Целосна програма  

24ти Мај
Калитеа 
24.05-27.05.2018ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:                  69 евра 
ТРЕТО ЛИЦЕ :     59 евра
ЧЕТВРТО ЛИЦЕ : 49 евра

 


Политика и услови


Денови : 0 | Ноќи : 0


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Калитеа - 24ти Мај
Калитеа
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €69 €69

Вкупно EUR €69
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан