Детали

Опис

Целосна програма  


24ти Мај
Неа Скиони  сместување во
Хотел Crown
Посета на Термални бањи Лутра

24.05-27.05.2018

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:  89 евра
 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Неа Скиони - 24ти Мај
Неа Скиони
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €89 €89

Вкупно EUR €89
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан