Детали

Опис

Велигден  на Јонско Море
Парга – Лефкада - Крф

термин 26.04-30.04.2019
бус / 2 ноќи / 3 дена

Целосна програма и цени 

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ :  99 евра  

 

 

 


Политика и услови


Денови : 3 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Парга Крф Лефкада
Парга
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €99 €99

Вкупно EUR €99
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан