Детали

Опис

Целосна програма  

 

ВЕЛИГДЕН

ПАРГА-ЛЕФКАДА-КРФ-МЕЦОВО

06-10.04.2018

 ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:

119 евра (7.370 денари)

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 15.03.2018: 

99 евра (6.140 денари)


Политика и услови

За реализација на овој програм потребни се минимум 40 патници.

Со овој програм важат општите услови на патување на Т.А.Турист и СКТМ.


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Парга - Крф - Лефкада - Мецово…
Парга
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €119 €119

Вкупно EUR €119
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди