Детали

Опис

Целосна програма  

Родос
25.05-28.05.2018 ​


ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:        299 евра / 18.530 денари
ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 20.04.2018:     279 евра / 17.298 денари 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Родос - 24-ти Мај
Rhodes
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €279 €279

Вкупно EUR €279
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан