Детали

Опис

 САНТОРИНИ
10.10.2018
 

Целосна програма      


ЦЕНА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.09.2018:
169 евра (10.450 ден.)

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
179 евра (11.100 ден.)


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
11-ти Октомври - Санторини
Santorini (Thira)
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €169 €169

Вкупно EUR €169
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан