Детали

Опис

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА

Целосна програма      

1-ви Мај

САНТОРИНИ

26.04-01.05.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 179 ЕВРА (11.100 МКД)

ЦЕНА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 23.03.2018: 169 ЕВРА (10.450 МКД)


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено



Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Санторини - 1-ви Мај
Santorini (Thira)
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €169 €169

Вкупно EUR €169
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан