Детали

Опис

ВЕЛИГДЕН
САНТОРИНИ-ИОС
25.04-30.04.2019

бус / 4 ноќи / 6 дена

Целосна програма
(кликни тука)
 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ со уплата до 15.03.2019:
 219 евра / 13.580 ден

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ :  
239 евра  / 14.820,00 ден


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 4


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Санторини - Иос
Santorini (Thira)
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €219 €219

Вкупно EUR €219
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан