Детали

Опис

Целосна програма      

8-ми Март

БУДИМПЕШТА - ВИЕНА

07-11.03.2018

 ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:               6.130 денари (99 € )

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 20.02.2018:   5.510 денари (89 € )


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Будимпешта - 8-ми Март
Budapest
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €89 €89

Вкупно EUR €89
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди