Детали

Опис

Целосна програма  

24-ТИ МАЈ БУДИМПЕШТА-ВИЕНА 

23.05-27.05.2018 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 119 евра / 7.340 денари

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 05.05.2018:     

109 евра / 6.760 денари 

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 4


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Будимпешта - Виена
Budapest
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €109 €109

Вкупно EUR €109
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан