Детали

Опис

Будимпешта
8ми Декември
08.12-11.12.2018
Авион / 3 дена / 2 ноќевања

Целосна програма      

 

Цена за уплати до 03.11:
 199 евра
/ 12.300 ден

Цена на аранжманот:  
  249 евра  / 15.440 ден

 


Политика и услови


Денови : 3 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Будимпешта - Christmas market
Budapest
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €199 €199

Вкупно EUR €199
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан