Детали

Опис

ИНДИЈА - ЗЛАТНИОТ ТРИАГОЛНИК 
Термин
03.11.2019 – 10.11.2019
авион / 8 дена / 6 ноќи
 

Целосна програма
(кликни тука)
 

Во цената Е вклучено:
Авионски билет Скопје - Њу Делхи - Скопје
Аеродромски такси
Чекиран багаж 30 кг
Рачен багаж до 7 кг
3 ноќевања со појадок во Делхи;
2 ноќевања со појадок во Џајпур;
1 ноќевање со појадок во Агра;
6 ручеци;
6 вечери;
Трансфери и превоз по програмата со минибус / автобуски;
Придружник на групата од агенција ;
Локални професионални водичи- према програмата;
Влезници за објектите кои се посетуваат и се наведени во програмата;


Политика и услови


Денови : 8 | Ноќи : 6


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Индија
Bhatinda
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €1,390 €1,390

Вкупно EUR €1,390
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан