Детали

Опис

Целосна програма  

Велигден

АЗУРЕН БРЕГ

МИЛАНО - ЏЕНОВА – САН РЕМО – КАН – НИЦА – МОНТЕ КАРЛО - ВЕРОНА

05.04-10.04.2018

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 194 ЕВРА (11.990 МКД)

ЦЕНА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 05.03.2018: 179 ЕВРА (11.090 МКД)

 


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Азурен Брег - Велигден
Milan
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €179 €179

Вкупно EUR €179
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан