Детали

Опис

Целосна програма      

ПРОДОЛЖЕН ПОПУСТ ДО ПОПОЛНУВАЊЕ НА МЕСТАТА

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ :        

9.390,00 денари - редовна цена

8.590,00 денари – цена за УПЛАТА до 25.11.2017 !!!

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Милано - Нова Година - 2 ноќи
Milan
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €138 €138

Вкупно EUR €138
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан