Детали

Опис

Велигден
МИЛАНО
Лугано Комо Верона

термин 25.04-30.04.2019
бус / 3 ноќи / 6 дена 

Целосна програма и цени 

ПРОМОТИВНА ЦЕНА ЗА УПЛАТИ ДО 30.03.2019: 
189€/ 11.720 ден

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 209€/ 12.960 ден


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Милано Лугано Комо Верона
Milan
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €189 €189

Вкупно EUR €189
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан