Детали

Опис

Нова Година

МИЛАНО-ЛУГАНО-КОМО-ВЕРОНА

29.12.2018 –02.01.2019

 

Целосна програма  

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:  
   9.390 ден

СО УПЛАТА ДО 20.11.2018: 
 8.890,00 ден

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Милано-Лугано-Комо Нова Година
Milan
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €143 €143

Вкупно EUR €143
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан