Детали

Опис

Нова Година

МИЛАНО-ТОРИНО-ВЕРОНА

29.12.2018 –03.01.2019

 

Целосна програма  

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:  
  11.190 ден
СО УПЛАТА ДО 20.11.2018: 
 10.590 ден


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Милано-Торино-Верона Нова Година
Milan
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €171 €171

Вкупно EUR €171
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан