Детали

Опис

МИЛАНО
Christmas Market
06.12.-10.12.2018

Целосна програма      

 

ПРОМОТИВНА ЦЕНА ЗА УПЛАТИ ДО 10.11.2018
 169€ / 11.470 ден

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 
  185€ / 11.470 ден.


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Милано - Christmas Market
Milan
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €169 €169

Вкупно EUR €169
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан