Детали

Опис

Целосна програма  

 

1-ВИ МАЈ

НЕАПОЛ-СОРЕНТО-КАПРИ-АЛБЕРОБЕЛО

26.04-01.05.2018

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:                  189 евра /11.690,00 денари

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 05.04.2018:     177 евра / 10.990,00 денари


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 4


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Неапол-Соренто-Капри-Алберобело…
Napoli
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €177 €177

Вкупно EUR €177
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди