Детали

Опис

Целосна програма  

1-ВИ МАЈ

ТОСКАНА – CINQUE TERRE

26.04-01.05.2018 

 ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:                12.340 денари  

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 05.03.2018:    11.390 денари 
 
 


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Cinque Terre - 1-ви Мај
Rome
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €184 €184

Вкупно EUR €184
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан