Детали

Опис

 Рим - Неапол - Фиренца
        10.10.2018
 

Целосна програма  


ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ СО УПЛАТА ДО 15.09.’18:

177 евра (10.990ден)

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
189 евра (11.690ден)


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
11-ти Октомври - Рим Неапол…
Rome
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €177 €177

Вкупно EUR €177
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди