Детали

Опис

Целосна програма  

РИМ

25-28.05.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ СО УПЛАТА ДО 20.04.2018:          319 евра (19.780)

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:      399 евра (21.000 денари)


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Рим
Rome
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €319 €319

Вкупно EUR €319
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди