Детали

Опис

Целосна програма      

8-ми Март 

РИМ

08-11.03.2018 

Цена за уплата до 25 декември: 249 € / 15.440 ден.

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 299 € / 18.540 ден


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Рим - 8-ми Март
Rome
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €249 €249

Вкупно EUR €249
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан