Детали

Опис

8ми Март РИМ
07.03-10.30.2019

Авион / 4 дена / 3 ноќевања

Целосна програма 
 

За уплата до 31.12.2018:
319€ / 19.780 ден

Цена на аранжманот:
339€ / 21.000 ден


 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Рим
Rome
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €319 €319

Вкупно EUR €319
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан