Детали

Опис

РИМ
8ми Декември
06.12-09.12.2018
Авион / 4 дена / 3 ноќевања

Целосна програма      

 

Цeна за уплата до 03.11:
279 евра / 17.300 ден

Цена на аранжманот:
309 евра /19.160 ден
 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Рим - Christmas Market
Rome
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €279 €279

Вкупно EUR €279
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан