Детали

Опис

8ми Март РИМ НЕАПОЛ – СОРЕНТО – БАРИ
05.03-10.30.2019
автобус/ 3 ноќевања / 6 дена

Целосна програма 

 

За уплата до 01.02.2019:
222€ / 13.790 Денари

Цена на аранжманот:
232€ /  14.390 Денари


 


 

 


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Рим Неапол Соренто Бари
Rome
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €222 €222

Вкупно EUR €222
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан