Детали

Опис

8ми Март ВЕНЕЦИЈА -  ЛАГО ДИ ГАРДА – КАРНЕВАЛ 2019
28.02-04.03.2019 

Бус / 5 дена / 2 ноќевања

Целосна програма 
 

За уплата до 31.01.2019:
129€ / 7.990 Денари

Цена на аранжманот:
139€ / 8.590 Денари

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Венеција и Лаго Ди Гарда – Карневал…
Venice
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €129 €129

Вкупно EUR €129
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан