Детали

Опис

Велигден
Венеција (Верона и Трст)
термин 26.04-30.04.2019
бус / 2 ноќи / 5 дена 

Целосна програма и цени 
 

ПРОМОТИВНА ЦЕНА ЗА УПЛАТИ ДО 30.03.2019
139€/ 8.620 ден

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 159€/ 9.860
 


 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Венеција Верона Трст
Venice
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €139 €139

Вкупно EUR €139
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан