Филтер за пребарувањеEUR €324

Малта - 23ти Октомври

Malta

20.10.2017 - 23.10.2017 ЦЕНА ПО ЛИЦЕ: ХОТЕЛ 3* SGL = 388€ DBL = 324€ ХОТЕЛ 4*   DBL  = 366€ TRPL = 326€ Детална програма > 

EUR €129

Кушадаси - 23 Октомври

Битола

КУШАДАСИ – ПАМУККАЛЕ- ЕФЕС  1. ден  (19.10.2017) БИТОЛА / СКОПЈЕ - ЧАНАККАЛЕ  Поаѓање од Битола пред Спортска сала Младост во 18;00 часот, (попатно Прилеп, Кавадарци, Неготино)…

EUR €169

Санторини - 11ти Октомври

Битола

САНТОРИНИ                              06.10.2017 - 10.10.2017 Монденскиот, традиционалниот,…

EUR €129

Кушадаси - 11 Октомври

Битола

КУШАДАСИ – ПАМУККАЛЕ- ЕФЕС  1. ден  (06.10.2017)            БИТОЛА / СКОПЈЕ - ЧАНАККАЛЕ  Поаѓање од Битола пред Спортска сала Младост во 18;00…

EUR €49

Калитеа - 8ми септември…

Калитеа

Програма на патувањето:    08.09.2017- Петок - Собир на групата на Дрводекор во Скопје, или Спортска сала Битола, поаѓање према Грција со попатно застанување и…

EUR €99

Банско - 8ми септември…

Bansko

Хотел Zara Spa & Complex 4* Банско   Термин: 08.09-10.09.2017 - 2 ноќевања   Превоз + Сместување + All Inclusive     1 Ден.08.09.2017(Петок)Скопје-Банско…

EUR €150

Крит - 23ти Октомври

Битола

КРИТ спаѓа во едно од најубавите Грчки острови. Пределите варираат од соголени сртови до бујни планински шуми и рајски песочни плажи. КРИТ е колевка на Европа, овде е создадена Миноанската култура,…

EUR €550

Дубаи - Октомври / Ноември…

Dubai

ПРОМОЦИЈА ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ЗА ОКТОМВРИ /НОЕМВРИ / ДЕКЕМВРИ 2017  ПЕРИОД НА ПРОДАЖБА И РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.07.2017   ДУБАИ ГРАДСКИ ХОТЕЛИ   ЛОКАЦИЈА  ТИП…