Детали

Опис

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА

Целосна програма     

Авионска програма за Малта

4 дена, 3 ноќи 

25-28.03.2018

ЦЕНА: 299 евра по лице


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Малта 25-28.03.2018
Битола
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €299 €299

Вкупно EUR €299
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди