Детали

Опис

8ми Март МАЛТА
08.03-11.30.2019
Авион / 4 дена / 3 ноќевања
Сигурна Реализација

Целосна програма 
 

За уплата до 31.12.2018:
269€ / 18.530 Денари

Цена на аранжманот:
299€ / 16.678 Денари

 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Малта
Gozo
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €269 €269

Вкупно EUR €269
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан