Филтер за пребарувањеEUR €189

Милано Лугано Торино…

Milan

8ми Март МИЛАНО-ЛУГАНО-ТОРИНО 06.03-11.03.2019 бус / 6 дена / 3 ноќевања Целосна програма    ЦEНА НА АРАНЖМАНОТ СО УПЛАТА ДО 31.01.2019:  179 евра ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: …

EUR €80

Сараево

Sarajevo

8ми Март САРАЕВО  06.03-10.03.2019 Бус / 5 дена / 2 ноќевања Целосна програма    ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ за хотел HOLYWOOD****  5.990.00 денари (уплата до 01.02.2019)…

EUR €189

Кападокија

Кападокија

ВЕЛИГДЕН КАПАДОКИЈА термин 25.04-30.04.2019 бус / 3 ноќи / 6 дена Целосна програма и цени   

EUR €219

Санторини - Иос

Santorini…

ВЕЛИГДЕН САНТОРИНИ-ИОС 25.04-30.04.2019 бус / 4 ноќи / 6 дена Целосна програма (кликни тука)  ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ со уплата до 15.03.2019:  219 евра / 13.580 ден ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ…

EUR €155

Кушадаси Памуккале Ефес

Кушадаси

ВЕЛИГДЕН КУШАДАСИ – ПАМУККАЛЕ - ЕФЕС 25.04-30.04.2019 бус / 6 дена/ 3 ноќи Целосна програма и цени     

EUR €279

Амстердам

Amsterdam

URBAN TRIP АМСТЕРДАМ 13-16.03.2019 Целосна програма    ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 279 ЕВРА   Во цената е вклучено: Авионски превоз на наведената релација со авиокомпанијата Transavia…

EUR €512

Грузија

Грузија

24-ти Мај  ГРУЗИЈА 21.05-25.05.2019 авион / 5 дена / 4 ноќи Целосна програма    ПРОДОЛЖЕН ПОПУСТ  512 евра / 31.750 денари ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:        …

EUR €75

Банско

Банско

8-ми Март БАНСКО Хотел Bansko Spa & Holidays 4*  термин 08.03-10.03.2019 / 2 ноќевања Целосна програма    Цена за рана уплата 10.02.2019 75 евра  Редовна цена 80…

EUR €222

Рим Неапол Соренто Бари…

Rome

8ми Март РИМ – НЕАПОЛ – СОРЕНТО – БАРИ 05.03-10.30.2019 автобус/ 3 ноќевања / 6 дена Целосна програма    За уплата до 01.02.2019: 222€ / 13.790 Денари Цена на…

EUR €335

Париз - Дизниленд

Paris

8ми Март ПАРИЗ – ДИЗНИЛЕНД 06.03-10.30.2019 Авион / 5 дена / 4 ноќевања Целосна програма    За уплата до 20 Декември: 335€ / 20.820 Денари Цена на аранжманот: 359€…