Детали

Опис

Нова Година 2019
  Будва
Котор – Tиват – Бар – Сутоморе
 29.12.2018-01.01.2019

4 дена / 2 ноќевања

Целосна програма      

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
 47 евра / 2900 ден

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Будва - Нова Година
Будва
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €47 €47

Вкупно EUR €47
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан