Детали

Опис

Целосна програма      

 

Будва – Дубровник – Котор - Острог

29.12.2017 – 02.01.2018

Цена: 3.800 – ден


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Будва - Нова Година
Будва
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €61 €61

Вкупно EUR €61
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди