Детали

Опис

НЕПАЛ И БУТАН
термин 05.11.2019 - 14.11.2019
авион / 10 дена / 8 ноќи
 

Целосна програма
(кликни тука)
 

промо цени до 31.03.2019
 

Во цената Е вклучено:

-Авио билет Скопје-Катманду-Скопје
-8 ноќевања со појадок и вечера во хотели со 3* и 4*;
-3 ручеци во Непал;
-1 традиционална вечера со фолклорна програма;
-Домашни летови Катманду-Паро, Паро-Покара и Покара-Катманду;
-Виза за Бутан;
-Сите трансфери према програмата;
-Локални туристички водичи;
-Влезници за локалитети према програмата;
-Придружник за време на патувањето;


Политика и услови


Денови : 10 | Ноќи : 8


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Нeпал и Бутан
Непал
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €2,644 €2,644

Вкупно EUR €2,644
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан