Детали

Опис

URBAN TRIP
АМСТЕРДАМ
13-16.03.2019

Целосна програма 
 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
279 ЕВРА
 

Во цената е вклучено:

 • Авионски превоз на наведената релација со авиокомпанијата Transavia
 • Аеродромски такси
 • Рачна торба до 10 кила (димензии 55 x 40 x 25 cm)
 • 3 ноќевања во хотел со 3* во Амстердам (King's Court или сличен)(сместување во   четворокреветни соби)
 • трансфер аеродром – хотел – аеродром
 • придружник од Македонија во текот на целото патување
 • организација и реализација на аранжманот

 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


 • Авионски превоз
 • Трансфер
 • Сместување во хотел
 • Рачен багаж
 • Професионална организација

Во цената не е вклучено


 •     Патничко осигурување    
 •     Влезници за музеи    
 •     Билети за јавен превоз    
 •     Доплата за чекиран багаж    
 •     Туристичка такса (се плаќа во хотелот на рецепција)    
Додај во листата на желби
Амстердам
Amsterdam
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €279 €279

Вкупно EUR €279
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан