Детали

Опис

ЛИСАБОН
термин
20.03-24.03.2019
авион / 4 ноќи / 5 дена

Целосна програма и цени 

ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ:
499€ / 30.940 ден

Цена за уплата до 15.12.2019:
449€ / 27.840 ден

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 4


Во цената е вклучено



Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Лисабон
Lisabon
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €499 €499

Вкупно EUR €499
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан