Детали

Опис

Целосна програма      

8-ми Март

РОМАНИЈА

08-11.03.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:             6.990 денари

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 10.02.2018:    6.400 денари

 

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Романија - 8ми Март
Bucharest
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €103 €103

Вкупно EUR €103
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан