Детали

Опис

Целосна програма      

Нова Година

БЕЛГРАД

30.12.2017 – 01.01.2018 
 
ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 99€ / 6.190 ден. 
 
 

 


Политика и услови


Денови : 3 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Белград - Нова Година
Belgrade
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €99 €99

Вкупно EUR €99
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди