Детали

Опис

24-ТИ МАЈ
НОВИ САД-СОМБОР-САЛАШИ НА ФРУШКА ГОРА-БЕЛГРАД

термин 23.05-26.05.2019

Целосна програма 
 

Цена на аранжманот:
5700 денари

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Нови Сад - Сомбор
Белград
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €92 €92

Вкупно EUR €92
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан