Детали

Опис

КОПАОНИК

20-23.10.2018

Milmari Resort 3+*-Koпаоник

Целосна програма   

 

За уплата до 05.10.2018:119 (7.378 денари)

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:125€ (7.750 денари)


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
23-ти Октомври - Копаоник
Kopaonik
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €119 €119

Вкупно EUR €119
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан