Детали

Опис

НОВА ГОДИНА 2019
Белград – Нови Сад
29.12-01.01.2019
Целосна програма      

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
90 евра / 5.600 ден


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Белград - Нова Година
Србија
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €90 €90

Вкупно EUR €90
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан