Детали

Опис

Крстарење по Медитеранот

Италија, Франција, Шпанија, Балеарски Острови
7 дена / термин 25.01.2019

Целосна програма 
 

 


 

 

 


Политика и услови


Денови : 7 | Ноќи : 6


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Рачен багаж
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


  •     Medicines required if any    
  •     Tips and Gratuities    
  •     Any optional tours    
  •     Факултативни излети и посети    
Додај во листата на желби
Крстарење по Медитеран
Barcelona
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €698 €698

Вкупно EUR €698
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан