Детали

Опис

Целосна програма      


Политика и услови


Денови : 12 | Ноќи : 9


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Тајланд - Бангкок и Пукет
Bangkok
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €885 €885

Вкупно EUR €885
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди