Детали

Опис

Целосна програма      

8-ми Март

КАПАДОКИЈА

08-11.03.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 440 ЕВРА (27.280 МКД)


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Кападокија - 8ми Март
Кападокија
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €440 €440

Вкупно EUR €440
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди