Детали

Опис

Целосна програма     

КАПАДОКИЈА - ВЕЛИГДЕН

05-10.04.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 199 евра

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 03.03.2018: 185 евра


Деца од 2-11,99 год имаат 30% попуст од цената за возрасен


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 5


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Кападокија - Велигден
Кападокија
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €185 €185
Деца €129 €0

Вкупно EUR €185
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди