Детали

Опис

ВЕЛИГДЕН
КАПАДОКИЈА
термин
25.04-30.04.2019
бус / 3 ноќи / 6 дена
Целосна програма и цени 

 


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Кападокија
Кападокија
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €189 €189

Вкупно EUR €189
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан