Детали

Опис

Целосна програма      

 

ИСТАНБУЛ

08.03.2018 – 12.03.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 95 ЕВРА (5.840 МКД)

ЦЕНА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 20.02.2018: 85 ЕВРА (5.270 МКД)


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Истанбул - 8-ми Март
Istanbul
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €85 €85

Вкупно EUR €85
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди